Styret i Skatvalsrevyen 2013-2014

Leder Lill Wenche Welle 99648360
Kasserer Randi Vollan 93490904
Sekretær Ingrid Nilsen 92659711
Styremedlem Elin Aas 95772826
Styremedlem Nina Tvete 95083244
Styremedlem Knut Ivar Bergersen 92843401
Styremedlem Jan Roger Fundtaune 48058131

Valgkomite

Knut Kvarving 95733007
Anna Sandodden 47318064
Laila Lindqvist 48186911

 

Revisorer

Per Magnar Forbord 93027429
Laila Lindqvist 48186911
Vararevisor Bjørn Johan Nytrø 93004348

Sjef for lyd

Åge Lundemo 

92605296

Sjef for lys

Jan Roger Fundtaunet 48058131
Sjef for kostymer Laila Lindquist  48186911
Sjef for kulisser Per Magnar Forbord 93027429